kúpeľové soli / himalájska soľ

Je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na zemi z juhozápadných fosílií Himaláji. Táto soľ je obzvlášť čistá. Obsahuje všetky prírodné minerály, ktoré pri kúpeli telo vstrebáva. Je vhodná na každodenné použitie pri starostlivosti o pokožku - udržuje ju vláčnu a vyrovnáva pH. Je ideálna pre očistné a relaxačné kúpele i pre citlivú pokožku. Napomáha riešiť kožné problémy, zápaly pokožky, znižuje nadváhu, prebúdza vlastnú liečivú silu tela a prináša najvyšší stupeň uvoľnenia.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

Himalájska soľ 25 kg (vrece)

naša cena 69,00 EURHimalájska soľ 5 kg (vedro)

naša cena 19,90 EURHimalájská soľ - 1 kg

naša cena 4,00 EURHimalájska soľ - 0,5 kg

naša cena 2,00 EUR


Návod k použitiu: používa sa ako prísada do kúpeľa.

Obsah: (250 g) vysypte do nádoby a rozpusťte v teplej vode. Následne vlejte roztok do vane a dopustite požadované množstvo vody.

Ingrediencie: Himalájska soľ

 

Využitie himalájskej soli

Ľudia trpiaci migrénou majú často problém nájsť spôsoby, ktorými by silným bolestiam hlavy uľavili. Takéto bolesti nie sú žiadny žart, neraz dokážu zruinovať celý deň počas ktorého sa človek cíti úplne na nič.

Ich najhoršou vlastnosťou je, že na niektoré typy migrén bežne analgetiká nezaberajú.

Máme však pre vás dobrú správu: Existuje niečo, čo poskytuje pri migréne výraznú pomoc a zároveň je to aj veľmi lacné.

Využitie soli pre expresnú úľavu od bolesti

Ako človek, čo trpí migrénami, som vyskúšala každý spôsob, o ktorom som vedela, čítala alebo počula, aby som zastavila bolesť, prípadne ju aspoň zmiernila.

Bolesť, ktorú spôsobuje migréna dokáže zmeniť váš deň na úplnú pohromu.

Po mnohých neúspešných pokusoch som našťastie narazila na jeden recept, ktorý u mňa veľmi spoľahlivo funguje. A najlepšie na tom celom je, že nemusím už ani užívať bežné lieky proti bolesti.

Ak sa aj vy rozhodnete pre tento recept so soľou, je tu pár veci, ktoré by ste mali vedieť.

Keďže budete užívať soľ, nech je to tá najkvalitnejšia soľ na svete. Volá sa Himalájska kryštalická soľ. Je vedecky dokázané, že je najlepšia kvôli svojmu bohatému obsahu minerálov, stopových prvkov a elektrolytov.

Veda dnes pozná 118 chemických prvkov. Táto soľ ich v sebe obsahuje až 84, takže teraz už viete prečo je najlepšia.

Čo tento druh soli robí je, že znižuje intenzitu bolesti a zároveň posilňuje váš imunitný systém vyrovnávaním produkcie hormónu serotonínu. To tiež zlepšuje vašu energetickú úroveň.

Okrem toho, ďalším prínosom tejto soli je, že zvyšuje koncentráciu elektrolytov v tele.

Himalájska soľ je zvyčajne ružovej farby a dostať ju kúpiť v mnohých obchodoch so zdravou výživou.

Recept

Celý postup prípravy je veľmi jednoduchý.

Jednoducho vezmite približne 2 až 3 dcl pohár s čistou vodou a nasypte doň približne 1/2 až 1 čajovú lyžičku himalájskej soli.

Do toho vytlačte šťavu z polovice až jedného celého citrónu.

Dobre premiešajte, aby sa všetka soľ vo vode rozpustila a následne to vypite. Bolesť hlavy by mala za okamih (zvyčajne do pár minút) ustúpiť.