Úvod »rašelinové obklady» Nosič tepla (300 x 400 mm)


        

Nosič tepla (300 x 400 mm)

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 606
naša cena bez DPH: 13,33 EUR
naša cena s DPH (20 %):
16,00 EUR
1 x nosič tepla 300 x 400 mm

1 x návod na presnú prípravu a aplikáciu

Nosič tepla

Návod na použitie:

Rašelinový nosič tepla je vyrobený z príjemného mäkkého materiálu, ktorý odoláva i teplotám okolo 80° C, okraje sú spevnené dvojitým zvarom, ktorý znemožňuje prípadný únik hmoty. Špeciálny povrch zaručuje úplnu čistotu a hygienu. Pre zvýšenie modulovateľnisti nošičov sú plnené rašelinovou hmotou pastovej konzistencie.

Vďaka špeciálnemu materiálu a dvojitým zvarom je viackrát použiteľný.

Znovupoužiteľný nosič tepla ohrejeme v mikrovlnej rúre (cca 5 - 10 minút, pre rovnomerný ohrev je nutné po dvoch minútach preložiť) alebo vo vodnom kúpeli (50 - 60° C) počas cca 5 - 7 minút. POZOR NEVARIŤ!

Obklad priložíme na nosič tepla nepriepustnou stranou. Necháme ho počas 3 minút ohriať, aby sme zabránili tepelnému šoku. Po ohriatí obklad priložíme na postihnuté miesto priepustnou časťou na telo a na nepriepustnú časť priložíme opäť nosič tepla. Necháme pôsobiť 20 minút, pokiaľ lekár nepovie inak. Potom pokožku utrieme mokrou hubkou, obklad vyhodíme a nosič uschováme na ďalšie použitie.

Jednorázový rašelinový obklad sa odporúča aplikovať 1 x denne počas 10 dní.

Pokiaľ lekár neodporúča inak, je doba trvania procedúry 20 minút.

Použitý jednorázový rašelinový obklad sa môže likvidovať bežným spôsobom - vyhodením do koša alebo oddeliť zlisovanú rašelinu použiť ako zeminu na kvetiny, prípadne kompostovanie a obal vyhodiť do koša.

Nezabudnite na nosič tepla!!!

Upozornenie:

POZOR: NEVARIŤ!

Pri vniknutí náplne do oka vypláchnuť studenou vodou. Podráždenie pokožky nie je známe. Neohrievať v trúbe alebo na grile, nevkládať do mraziaceho boxu.

V prípade poškodenia sa nesmie nosič tepla ďalej ohrievať.

Výrobok môže byť odstránený s bežným odpadom.

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Opíšte text z obrázku: *
captcha

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.