Po opaľovaní

po opaľovaní ponúkame dva produtky:

  1. starostlivosť po opaľovaní s aloe, ktoré obsahuje aktívne látky: D-panthenol, hydratačné oleje, vitamín E a 97 % extrakt aloe,
  2. po opaľovaní s panthenolom - má vysoký obsah provitamínu B5, ktorý sa stará o vašu pokožku a pokožku vášho dieťaťa

Chladivý gél s aloe vera obsahuje veľmi vysokú koncentráciu extraktu z Aloe vera. Aloe gél pôsobí veľmi blahodárne na podráždenú a začervenanú pokožku, vplyvom nadmerného slnenia alebo spálenia pokožky. Príjemne chladí, osviežuje a ukľudňuje. Prispieva k hydratácii a regenerácii suchej a citlivej pokožky. Ľahko sa vstrebáva a je vhodný pre každodenné použitie pre všetky vekové kategórie vrátane detí. 

Obsahuje 97 % koncentráciu výťažku z Aloe vera. 

Zvlášť vhodný:

  • po opaľovaní,
  • na spáleniny,
  • na drobné odreniny,
  • po bodnutí hmyzom,
  • po holení a depilácií. 

Použitie: na pokožku naneste primerané množstvo gélu a rozotrite. Podľa potreby opakujte. Gél sa rýchlo vstrebáva a zanecháva príjemný chladivý pocit. 

Zloženie: aqua, panthenol, glycerin, caprylic triglyceride, polysorbate-80, sorbitan oceaté, cannabis sativa seed oil, argania spinosa kernel oil, cocos nucifera oil, aloe barbadensis leaf extract, tocopheryl acetate, caprae lac extract, gluconolactone, sodium benzoate, potassium sorbate, sodium gluconate, phenoxyethanol, carbomer, triethanolamine, ethylhexylglycerin, parfum, citric acid.